Stamboom Koster / Coster » Sybila "Pil" Kosic (1912-)

Persoonlijke gegevens Sybila "Pil" Kosic 

  • Roepnaam is Pil.
  • Zij is geboren op 28 april 1912 in Judendorf.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2015.

Gezin van Sybila "Pil" Kosic

Zij is getrouwd met Leendert Groeneveld.

Zij zijn getrouwd op 1 november 1936 te Rhoon, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Floris Groeneveld  1938-2012

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sybila "Pil" Kosic?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sybila Kosic

Sybila Kosic
1912-????

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1912 lag tussen 1,5 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 1 november 1936 lag tussen 5,3 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Hernando Ocampo, Filipijns schrijver en modernistische kunstschilder († 1978)
  • 1911 » Lee Falk, Amerikaans schrijver, stripauteur en producer († 1999)
  • 1912 » Øivind Holmsen, Noors voetballer († 1996)
  • 1913 » Joop Geesink, Nederlands filmproducent († 1984)
  • 1913 » Reg Butler, Engels beeldhouwer († 1981)
  • 1913 » Walter Crook, Brits voetballer en voetbalcoach († 1988)

Over de familienaam Kosic

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kosic.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kosic.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kosic (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I23622.php : benaderd 1 maart 2026), "Sybila "Pil" Kosic (1912-)".