Stamboom Koster / Coster » Cornelia "Cor" Noordijk (1911-1990)

Persoonlijke gegevens Cornelia "Cor" Noordijk 


Gezin van Cornelia "Cor" Noordijk

Zij is getrouwd met Josephus Ludovicus Schuerman.

Zij zijn getrouwd op 16 november 1938 te Rotterdam, zij was toen 26 jaar oud.

BS Huwelijk met Josephus Ludovicus Schuerman


BruidegomJosephus Ludovicus SchuermanGeboorteplaatsHulstLeeftijd29
BruidCornelia NoordijkGeboorteplaatsRhoonLeeftijd26
Vader van de bruidegomJohannes Albertus Schuerman
Moeder van de bruidegomMaria Anna Maas
Vader van de bruidAbraham Noordijk
Moeder van de bruidLijntje Verheij
GebeurtenisHuwelijkDatum16-11-1938GebeurtenisplaatsRotterdam

Documenttype BS Huwelijk ErfgoedinstellingStadsarchief RotterdamPlaats instellingRotterdamCollectiegebiedZuid-HollandArchief999-06Registratienummer1938UAktenummer1938.5132Paginau022Registratiedatum16-11-1938 AkteplaatsRotterdamCollectieBurgerlijkeStand Rotterdam, huwelijksaktenBoekNadere toegang op het huwelijksregister van de gemeente Rotterdam

Notities over Cornelia "Cor" Noordijk

Jo is kinderloos gebleven .

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia "Cor" Noordijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia "Cor" Noordijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Noordijk

Jan Noordijk
1849-1941
Jacob Verheij
1844-1903

Cornelia Noordijk
1911-1990

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. uittreksel van overlijden Akte no.: 2-A0371

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 december 1911 lag tussen 2,1 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 18,4 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    • De temperatuur op 10 juli 1921 lag tussen 12,9 °C en 29,5 °C en was gemiddeld 21,4 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • De temperatuur op 16 november 1938 lag tussen 5,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
      • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
      • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
      • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
      • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
      • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    • De temperatuur op 31 augustus 1990 lag tussen 10,2 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Ex-dictator van Panama, Manuel Noriega, geeft zich over aan Amerikaanse troepen.
      • 8 april » De eerste vrije parlementsverkiezingen in Hongarije worden met 165 zetels op 386 gewonnen door het conservatieve Hongaars Democratisch Forum, voor de liberale Alliantie van Vrije Democraten, die 92 zetels haalt. De voormalige communisten, de Hongaarse Socialistische Partij, halen 33 zetels.
      • 9 augustus » De prijzen van primaire levensbehoeften en benzine in Peru worden met duizenden procenten tegelijk verhoogd als onderdeel van het economische "schokprogramma" van de nieuwe president Alberto Fujimori.
      • 2 september » In Canada maakt het leger na 54 dagen een einde aan een barricadeactie van Mohawkindianen die protesteerden tegen de aanleg van een golfbaan in hun reservaat.
      • 15 september » De Gouden Leeuw van het Filmfestival van Venetië gaat naar Rosencrantz & Guildenstern Are Dead van Tom Stoppard.
      • 1 oktober » Start van de eerste Nederlandse soapserie Goede tijden, slechte tijden.
    • De temperatuur op 5 september 1990 lag tussen 8,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De Sovjet-Unie en het Vaticaan knopen opnieuw officiële betrekkingen aan, nadat deze in 1917 na de Oktoberrevolutie waren verbroken.
      • 21 maart » In China legt Deng Xiaoping (85) zijn laatste officiële functie als voorzitter van de staatscommissie voor de strijdkrachten neer.
      • 10 april » De Angolese verzetsgroep UNITA stelt de regering in Luanda voor om spoedig onderhandelingen over een vredesregeling te beginnen.
      • 3 juli » Ontmoeting tussen Nelson Mandela en Margaret Thatcher.
      • 29 oktober » In Parijs ondertekenen de Franse president François Mitterrand en de Sovjet-Russische president Michail Gorbatsjov een vriendschapsverdrag.
      • 4 november » De stad Dinant viert het honderdvijftigjarig bestaan van de saxofoon met een concert waaraan duizenden saxofoonspelers uit heel Europa deelnemen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Noordijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noordijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noordijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noordijk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I23567.php : benaderd 25 februari 2026), "Cornelia "Cor" Noordijk (1911-1990)".