Stamboom Koster / Coster » Maria Francina Mol (1909-)

Persoonlijke gegevens Maria Francina Mol 


Gezin van Maria Francina Mol


Notities over Maria Francina Mol

Bruidegom Wilhelmus Antonius Henricus Hoes , geb. Hilversum 22 jaar
Vader Hendrikus Cornelis Hoes
Moeder Catharina Hubertina Veggelers
Bruid Maria Francina Mol , geb. Rotterdam 20 jaar
Vader Arie Mol
Moeder Elizabeth Johanna van Krugten

Plaats huwelijk Overschie
Huwelijksdatum 08-10-1929

26

Bron Overschie 1929 -014

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Francina Mol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Francina Mol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Francina Mol


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 augustus 1909 lag tussen 8,3 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 6,7 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mol

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mol.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mol.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mol (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I23177.php : benaderd 22 januari 2026), "Maria Francina Mol (1909-)".