Stamboom Koster / Coster » Jan "Jan" Koster (1908-1991)

Persoonlijke gegevens Jan "Jan" Koster 


Gezin van Jan "Jan" Koster

Hij is getrouwd met Maaike Vermeer.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1936 te Rotterdam / Pernis, hij was toen 28 jaar oud.

Jan had een groenten- en fruitzaak aan de Heijschedijk op DE Heij. Rond 1958 is deze zaak voortgezet door zij zoon Gerrit op het Zevenprovinciën-plein op de Heijplaat.

BS Huwelijk met Jan Koster
Bruidegom
Jan Koster
Geboorteplaats
Rotterdam
Leeftijd
28
Bruid
Maaike Vermeer
Geboorteplaats
Pernis
Leeftijd
24
Vader van de bruidegom
Gerrit Koster
Moeder van de bruidegom
Wilhelmina Bekker
Vader van de bruid
Frank Vermeer
Moeder van de bruid
Adriaantje Koster
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
12-08-1936
Gebeurtenisplaats
Rotterdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Stadsarchief Rotterdam
Plaats instelling
Rotterdam
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
999-06
Registratienummer
1936L
Aktenummer
1936.3273
Pagina
l035v
Registratiedatum
12-08-1936
Akteplaats
Rotterdam
Collectie
Burgerlijke Stand Rotterdam, huwelijksakten
Boek
Nadere toegang op het huwelijksregister van de gemeente Rotterdam

Kind(eren):

  1. Gerrit Jan Koster  1937-2016 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Jan "Jan" Koster

Jan had een groente en Fruitzaak aan de Heijschedijk op De Heij .
Rond 1958 is deze zaak voortgezet door zijn zoon Gerrit op het Zevenprovincien-plein op de Heijplaat .

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan "Jan" Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan "Jan" Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Koster


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. overl. bericht

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 maart 1908 lag tussen 2,2 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
      • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
      • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • De temperatuur op 12 augustus 1936 lag tussen 13,4 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
      • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
      • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
      • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
      • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
      • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • De temperatuur op 4 september 1991 lag tussen 13,3 °C en 26,7 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Zeker tienduizend parachutisten van het Sovjet-leger zijn naar de drie Baltische republieken Estland, Letland en Litouwen getransporteerd om op te treden tegen massale ontduiking van de dienstplicht.
      • 8 juli » Naar schatting 400.000 betogers eisen het aftreden van president Didier Ratsiraka van Madagaskar tijdens een demonstratie in de hoofdstad Antananarivo.
      • 18 juli » In Luik wordt de Belgische oud-minister André Cools op straat doodgeschoten.
      • 4 september » Bij gevechten tussen gewapende Serviërs en de Kroatische Nationale Garde valt Kroatië uiteen in twee, niet langer met elkaar verbonden delen.
      • 12 oktober » Bij een couppoging in Tsjaad vallen zeker veertig doden.
      • 14 december » Een uitbarsting van de vulkaan Etna begint op Sicilië en die zou nog jaren duren.
    • De temperatuur op 7 september 1991 lag tussen 13,0 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De schrijver Richard Klinkhamer vermoordt zijn vrouw Hannie Godfrinon.
      • 14 februari » De vuurwerkfabriek in Culemborg ontploft.
      • 23 maart » Begin van de Sierra Leoonse Burgeroorlog na de inval van het Revolutionary United Front, gesteund door troepen van de Liberiaanse legerleider Charles Taylor, in een poging de regering van Joseph Momoh af te zetten.
      • 6 augustus » Tim Berners-Lee publiceert bestanden met de beschrijving van zijn ideeën voor het Wereldwijd web. De eerste pagina van het wereldwijde web verschijnt.
      • 5 september » Het Congres van Volksafgevaardigden heft de Sovjet-Unie op, waardoor de communistische eenheidsstaat niet meer bestaat.
      • 8 december » Leiders van Rusland, Wit-Rusland en Oekraïne tekenen het Akkoord van Bialowieza waarmee een eind komt aan de Sovjet-Unie, en waarmee het Gemenebest van Onafhankelijke Staten start.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I22928.php : benaderd 25 februari 2026), "Jan "Jan" Koster (1908-1991)".