Stamboom Koster / Coster » Jan Pieter Koster (1906-1989)

Persoonlijke gegevens Jan Pieter Koster 


Gezin van Jan Pieter Koster

Hij is getrouwd met Margrietha Magdalena Van Der Jagt.

Zij zijn getrouwd op 6 oktober 1927 te Barendrecht, hij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
Algemeen Gemeente: Barendrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 26
Datum: 06-10-1927
Bruidegom Jan Koster
Leeftijd: 20
Geboorteplaats: Barendrecht
Bruid Margrietha Magdalena van der Jagt
Leeftijd: 19
Geboorteplaats: Barendrecht
Vader bruidegom Pieter Koster
Moeder bruidegom Bastiana Petronella Sparreboom
Vader bruid Aart van der Jagt
Moeder bruid Annigje Vat


afkondiging op 24 september 1927 te Barendrecht
Jan en Margrietha woonden aan de 1e Barendrechtseweg D334
Bij het gezin woonden in, Buitendijk Jannetje geboren 03-11-1908 en
huishoudster Aaltje Groeneveld
Het gezin vertrok in Juli 1940 naar Loosduinen .
Daarna naar Antario Californie U.S.A.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Aart Pieter Koster  1933-1996


Notities over Jan Pieter Koster

Jan was van beroep Groentenkoopman.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Pieter Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Pieter Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Pieter Koster


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. B. S. Barendrecht geboorten akte nr 90
    2. B.s. Huwelijken Barendrecht Fiche 96 akte nr26

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 oktober 1906 lag tussen 1,1 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
      • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
      • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
    • De temperatuur op 6 oktober 1927 lag tussen 6,0 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
      • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
    • De temperatuur op 9 maart 1989 lag tussen 2,6 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » De politie in Paraguay arresteert een aantal hoge functionarissen die te boek staan als aanhangers van de net afgezette president Alfredo Stroessner.
      • 2 mei » Val van het Nederlands kabinet Lubbers II.
      • 21 oktober » Bisschopswijding van de Nederlander Diogo Reesink, bisschop van Almenara in Brazilië.
      • 30 oktober » Het Colombiaans voetbalelftal plaatst zich voor de tweede keer voor de WK-eindronde door Israël in het tweede play-offduel op 0-0 te houden in Tel Aviv. Vijftien dagen eerder hadden de Zuid-Amerikanen op eigen veld met 1-0 gewonnen door een doelpunt van Albeiro Usuriaga.
      • 7 november » In Birma worden op 27 mei 1990 algemene verkiezingen gehouden, zo maakt een verkiezingscommissie van de militaire junta bekend.
      • 8 november » Bij een hevige slag tussen Marokkaanse troepen en strijders van de guerrillabeweging Polisario komen meer dan honderd mensen om het leven in het gebied Amgala in de Westelijke Sahara.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I22645.php : benaderd 23 februari 2026), "Jan Pieter Koster (1906-1989)".