Stamboom Koster / Coster » Geertje Maria Van Hilten (1905-1975)

Persoonlijke gegevens Geertje Maria Van Hilten 

  • Zij is geboren op 1 december 1905 in Rotterdam.
    Kind Geertje Maria van Hilten
    Vader Willem van Hilten
    Moeder Maria van der Burg

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 01-12-1905

    Opmerkingen akte nr. 11587

    Bron Rotterdam 1905 p057v
  • Zij is overleden op 14 maart 1975 in Rotterdam, zij was toen 69 jaar oud.
  • Een kind van Willem Van Hilten en Maria Van Der Burg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 mei 2017.

Gezin van Geertje Maria Van Hilten

Zij is getrouwd met Jan Bastiaan Blom.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Maria Van Hilten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Maria Van Hilten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Maria Van Hilten

Geertje Maria Van Hilten
1905-1975



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 december 1905 lag tussen -2,1 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
      • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • De temperatuur op 14 maart 1975 lag tussen 3,7 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Dmitri Markov, Wit-Russisch-Australisch atleet
      • 30 juni » President Kenneth Kaunda van Zambia kondigt verstrekkende nationalisaties aan: al het particuliere landbezit, de bioscopen, particuliere verpleeginrichtingen en de grote dagbladen in het Afrikaanse land worden in beslag genomen door de staat.
      • 30 augustus » De Nederlander André Gevers wordt in Mettet (België) wereldkampioen wegwielrennen bij de amateurs.
      • 10 september » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Chorzow met 4-1 onderuit tegen Polen in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door twee doelpunten van Andrzej Szarmach.
      • 29 november » Robert Muldoon wordt verkozen tot premier van Nieuw-Zeeland.
      • 15 december » In West-Duitsland worden Günter Guillaume en zijn echtgenote Christel Guillaume wegens landverraad tot 13 en 8 jaar celstraf veroordeeld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hilten


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I22469.php : benaderd 14 januari 2026), "Geertje Maria Van Hilten (1905-1975)".