Stamboom Koster / Coster » Leentje "Leentje" Van Der Vorm (1902-1938)

Persoonlijke gegevens Leentje "Leentje" Van Der Vorm 

  • Roepnaam is Leentje.
  • Zij is geboren op 12 juli 1902 in Charlois.
  • Zij is overleden op 14 oktober 1938 in Charlois, zij was toen 36 jaar oud.
    BS Overlijden met Leentje van der Vorm
    Overledene
    Leentje van der Vorm
    Geboorteplaats
    Rotterdam
    Leeftijd
    36 jaar
    Vader
    Pieter van der Vorm
    Moeder
    Adriaantje Koster
    Partner
    Wouter van der Meer
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    14-10-1938
    Gebeurtenisplaats
    Rotterdam
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Rotterdam
    Plaats instelling
    Rotterdam
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    999-09
    Registratienummer
    1938D
    Aktenummer
    1938.3912
    Pagina
    d148
    Registratiedatum
    01-01-1938
    Akteplaats
    Rotterdam
    Collectie
    Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Rotterdam
    Opmerking
    overledene wonende te Barendrecht
  • Een kind van Pieter Van Der Vorm en Adriaantje Koster
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 november 2019.

Gezin van Leentje "Leentje" Van Der Vorm

Zij is getrouwd met Wouter Van Der Meer.

Zij zijn getrouwd op 9 januari 1929 te Rhoon, zij was toen 26 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
Algemeen Gemeente: Rhoon
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 1
Datum: 09-01-1929
Bruidegom Wouter van der Meer
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Rotterdam
Bruid Leentje van der Vorm
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Rotterdam
Vader bruidegom Dirk van der Meer
Moeder bruidegom Heiltje Barendregt
Vader bruid Pieter van der Vorm
Moeder bruid Adriaantje Koster

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje "Leentje" Van Der Vorm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leentje "Leentje" Van Der Vorm

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje Van Der Vorm

Janna Pors
1840-1918

Leentje Van Der Vorm
1902-1938

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juli 1902 lag tussen 8,8 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 15,2 uur zonneschijn (93%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • De temperatuur op 9 januari 1929 lag tussen -7,3 °C en -3,7 °C en was gemiddeld -5,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
      • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
      • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
      • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
      • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
    • De temperatuur op 14 oktober 1938 lag tussen 7,3 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
      • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
      • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
      • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
      • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
      • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Der Vorm


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I21768.php : benaderd 27 februari 2026), "Leentje "Leentje" Van Der Vorm (1902-1938)".