Stamboom Koster / Coster » Pieter Johannis Bijl (1902-1966)

Persoonlijke gegevens Pieter Johannis Bijl 


Gezin van Pieter Johannis Bijl

Hij is getrouwd met Aagje Van Veelen.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1929 te Pernis, hij was toen 27 jaar oud.

BS Huwelijk met Pieter Johannis Bijl
Bruidegom
Pieter Johannis Bijl
Geboorteplaats
Pernis
Leeftijd
27
Bruid
Aagje van Veelen
Geboorteplaats
Pernis
Leeftijd
26
Vader van de bruidegom
Paulus Bijl
Moeder van de bruidegom
Janna Gommarina Romeijn
Vader van de bruid
Hendrik van Veelen
Moeder van de bruid
Trijntje Borghout
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
10-07-1929
Gebeurtenisplaats
Pernis
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Stadsarchief Rotterdam
Plaats instelling
Rotterdam
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
5-01
Registratienummer
606
Aktenummer
1929.13
Pagina
7v
Registratiedatum
10-07-1929
Akteplaats
Pernis
Collectie
Archieven van het ambacht en de gemeente Pernis
Boek
Index op het huwelijks- en echtscheidingsregister van de gemeente Pernis

Notities over Pieter Johannis Bijl

Bruidegom Pieter Johannis Bijl , geb. Pernis 27 jaar
Vader Paulus Bijl
Moeder Janna Gommarina Romeijn
Bruid Aagje van Veelen , geb. Pernis 26 jaar
Vader Hendrik van Veelen
Moeder Trijntje Borghout

Plaats huwelijk Pernis
Huwelijksdatum 10-07-1929

Aktenummer 13

Bron Pernis 1929 -007v

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Johannis Bijl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Johannis Bijl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Johannis Bijl

Maarten Bijl
1841-1915
Jacob Romeijn
1841-1919
Paulus Bijl
1873-1952

Pieter Johannis Bijl
1902-1966

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 maart 1902 lag tussen 4,6 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • De temperatuur op 10 juli 1929 lag tussen 8,9 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
      • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
      • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
    • De temperatuur op 21 maart 1966 lag tussen -2,1 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Lancering van ESSA-1, de eerste weersatelliet
      • 13 maart » In Angola richten Jonas Savimbi en Antonio da Costa Fernandes de verzetsbeweging UNITA op.
      • 19 april » De Amerikaanse chirurg Michael DeBakey voorziet een patiënt van een plastic kunsthart. De patiënt overlijdt enkele dagen later.
      • 3 juni » De astronauten Stafford en Cernan bevinden zich aan boord van de Gemini 9A die ruim 72 uur in de ruimte verblijft.
      • 6 oktober » Lsd wordt illegaal verklaard in de VS.
      • 26 november » In het Franse Rance gaat 's werelds eerste getijdenkrachtcentrale in bedrijf.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bijl

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bijl.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bijl.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bijl (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I21703.php : benaderd 1 maart 2026), "Pieter Johannis Bijl (1902-1966)".