Stamboom Koster / Coster » Arie Hoogvliet (1900-1950)

Persoonlijke gegevens Arie Hoogvliet 

  • Hij is geboren op 9 maart 1900 in Rotterdam.
    Kind Arie Hoogvliet
    Vader Willem Hoogvliet
    Moeder Maartje Vaandrager

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 09-03-1900

    Opmerkingen akte nr. 2435

    Bron Rotterdam 1900 c107v
  • Hij is overleden op 27 juli 1950 in Wassenaar, hij was toen 50 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gemeentearchief Wassenaar
    Algemeen Gemeente: Wassenaar
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 183
    Aangiftedatum: 02-08-1950
    Overledene Arie Hoogvliet
    Overlijdensdatum: 27-07-1950
    Leeftijd: 50
    Vader Willem Hoogvliet
    Moeder Maartje Vaandrager
    Partner Susanna Cornelia van der Heijden
  • Een kind van Willem Hoogvliet en Maartje Vaandrager
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 januari 2015.

Gezin van Arie Hoogvliet

Hij is getrouwd met Susanna Cornelia Van Der Heijden.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie Hoogvliet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arie Hoogvliet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arie Hoogvliet


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 maart 1900 lag rond de 1,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
      • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
      • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
      • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
    • De temperatuur op 27 juli 1950 lag tussen 10,5 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » In Egypte behalen de Wafdisten bij de verkiezingen een grote overwinning. In het parlement verkrijgen zij 225 van de 319 zetels.
      • 9 januari » In Colombo komen de ministers van Buitenlandse Zaken van het Britse Gemenebest bijeen om de basis te leggen van het Colombo-plan.
      • 26 januari » In New Delhi wordt de onafhankelijke republiek India uitgeroepen.
      • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
      • 18 augustus » Julien Lahaut een Belgisch politicus, wordt vermoord, waarschijnlijk omdat hij op 11 augustus 1950 tijdens de eedaflegging van Prins Boudewijn, 'Vive la république' zou hebben geroepen.
      • 3 november » Argentinië wint het eerste wereldkampioenschap basketbal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoogvliet


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I21263.php : benaderd 9 januari 2026), "Arie Hoogvliet (1900-1950)".