Stamboom Koster / Coster » Grietje Noordermeer (1900-)

Persoonlijke gegevens Grietje Noordermeer 


Gezin van Grietje Noordermeer

Zij is getrouwd met Jan Pegels.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1922 te Klaaswaal, zij was toen 22 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht
Algemeen Gemeente: Klaaswaal
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 10
Datum: 28-04-1922
Bruidegom Jan Pegels
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Klaaswaal
Bruid Grietje Noordermeer
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Rockanje
Vader bruidegom Adrianus Pegels
Moeder bruidegom Cornelia Noordijk
Vader bruid Jan Noordermeer
Moeder bruid Jaapje Karmaat

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Noordermeer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Noordermeer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Noordermeer

Grietje Noordermeer
1900-????

1922

Jan Pegels
1899-1961


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1922 lag tussen 1,3 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
    • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

Over de familienaam Noordermeer


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I21202.php : benaderd 1 maart 2026), "Grietje Noordermeer (1900-)".