Stamboom Koster / Coster » Lodewijk Den Boer (1898-1917)

Persoonlijke gegevens Lodewijk Den Boer 

  • Hij is geboren op 3 juni 1898 in Rhoon.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
    Algemeen Gemeente: Rhoon
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 23
    Aangiftedatum: 03-06-1898
    Kind Lodewijk den Boer
    Geslacht: M
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 03-06-1898
    Geboorteplaats: Rhoon
    Vader Arie Jacob den Boer
    Moeder Pieternella Baris
  • Hij is overleden op 15 december 1917, hij was toen 19 jaar oud.
  • Een kind van Cornelis Den Boer en Pieternella Baris
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 juni 2007.

Gezin van Lodewijk Den Boer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijk Den Boer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lodewijk Den Boer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijk Den Boer

Pieter Baris
1831-1877

Lodewijk Den Boer
1898-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juni 1898 lag rond de 13,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • De temperatuur op 15 december 1917 lag tussen 1,1 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
      • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
      • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
      • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Den Boer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Den Boer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Den Boer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Den Boer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I20859.php : benaderd 24 februari 2026), "Lodewijk Den Boer (1898-1917)".