Stamboom Koster / Coster » Maartje Van Vliet (1898-????)

Persoonlijke gegevens Maartje Van Vliet 


Gezin van Maartje Van Vliet

Zij is getrouwd met Arend Noordzij.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1921 te Velsen, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 358.127
Gemeente: Velsen
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 205
Datum: 13-10-1921
Bruidegom Arend Noordzij
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Pernis
Bruid Maartje van Vliet
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Pernis
Vader bruidegom Leendert Maarten Noordzij
Moeder bruidegom Hermina Cornelia Koster
Vader bruid Jacob van Vliet
Moeder bruid Adriana Noordzij
Nadere informatie beroep Bg.: zeilmaker; beroep vader Bg.: varensgezel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje Van Vliet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maartje Van Vliet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje Van Vliet

Maartje Van Vliet
1898-????

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Inventarisnr: 358.127

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1921 lag tussen 7,7 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.

    Over de familienaam Van Vliet


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I20761.php : benaderd 15 januari 2026), "Maartje Van Vliet (1898-????)".