Stamboom Koster / Coster » Jan "Jan" Koster (1897-1966)

Persoonlijke gegevens Jan "Jan" Koster 

  • Roepnaam is Jan.
  • Hij is geboren op 12 augustus 1897 in Rotterdam.Bron 1
    Kind Jan Koster
    Vader Willem Koster
    Moeder Cornelia Hagendijk

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 12-08-1897

    Opmerkingen akte nr. 6386
  • Hij is overleden op 5 februari 1966 in Hellevoetsluis, hij was toen 68 jaar oud.
    Familieadvertenties met Susanna Pieternella van Gelderen
    Hoofdpersoon
    Susanna Pieternella van Gelderen
    Vermelding
    Koster
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    05-02-1966
    Gebeurtenisplaats
    Hellevoetsluis
    Documenttype
    Familieadvertenties
    Erfgoedinstelling
    CBG|Centrum voor familiegeschiedenis
    Plaats instelling
    Den Haag
    Collectiegebied
    Nederland
    Registratienummer
    VFADNL078648-232
    Registratiedatum
    05-02-1966
    Opmerking
  • Een kind van Willem Koster en Cornelia Hagendijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juli 2022.

Gezin van Jan "Jan" Koster

Hij is getrouwd met Suzanna Pieternella van Gelderen.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1929, hij was toen 31 jaar oud.

BS Huwelijk met Jan Koster
Bruidegom
Jan Koster
Beroep
machinist ter koopvaardij
Geboorteplaats
Rotterdam
Leeftijd
31 jaar
Bruid
Suzanna Pieternella van Gelderen
Geboorteplaats
Heenvliet
Leeftijd
34 jaar
Opmerking
won. Hellevoetsluis
Vader van de bruidegom
Willem Koster
Moeder van de bruidegom
Cornelia Hagendijk
Vader van de bruid
Jan Wouter van Gelderen
Moeder van de bruid
Johanna Poldervaart
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
27-06-1929
Gebeurtenisplaats
Hellevoetsluis
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Streekarchief Voorne-Putten
Plaats instelling
Brielle
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
089
Registratienummer
1203
Aktenummer
9
Registratiedatum
27-06-1929
Akteplaats
Hellevoetsluis
Collectie
Gemeente Hellevoetsluis (1811-1941)
Boek
Huwelijken Hellevoetsluis (1911-1929)

Notities over Jan "Jan" Koster

Jan was van beroep 2e Machinist op de grote vaart.
Jan is op 27 juni 1929 naar Hellevoetsluis Kanaalweg E5 b vertrokken.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan "Jan" Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan "Jan" Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Koster

Jan Hagendijk
1818-1898
Willem Koster
1863-1950

Jan Koster
1897-1966

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Rotterdam Akte Jaar 1897 Nummer k004v

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 augustus 1897 lag rond de 19,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
      • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • De temperatuur op 27 juni 1929 lag tussen 8,9 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
      • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
      • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    • De temperatuur op 5 februari 1966 lag tussen 6,1 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 2 maart » In het Academisch ziekenhuis van Leiden vindt de Eerste niertransplantatie plaats.
      • 10 maart » Prinses Beatrix en Claus von Amsberg treden te Amsterdam in het huwelijk.
      • 16 maart » Lancering van de Amerikaanse bemande ruimtevaartcapsule Gemini 8.
      • 26 november » In het Franse Rance gaat 's werelds eerste getijdenkrachtcentrale in bedrijf.
      • 30 november » Barbados wordt onafhankelijk.
      • 7 december » Ajax speelt in de mist tegen Liverpool, en wint met 5-1.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I20687.php : benaderd 28 januari 2026), "Jan "Jan" Koster (1897-1966)".