Stamboom Koster / Coster » Cornelis Andeweg (1895-1961)

Persoonlijke gegevens Cornelis Andeweg 

  • Hij is geboren op 22 januari 1895 in Maasdam.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
    Algemeen Gemeente: Maasdam
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 3
    Aangiftedatum: 22-01-1895
    Kind Cornelis Andeweg
    Geslacht: M
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 22-01-1895
    Geboorteplaats: Maasdam
    Vader Adrianus Andeweg
    Moeder Marigje Groeneveld
  • Hij is overleden in het jaar 1961, hij was toen 65 jaar oud.
  • Een kind van Adrianus Andeweg en Marigje Groeneveld
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 oktober 2016.

Gezin van Cornelis Andeweg


Notities over Cornelis Andeweg

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
Algemeen Gemeente: Klaaswaal
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 15-05-1924
Bruidegom Cornelis Andeweg
Leeftijd: 29
Geboorteplaats: Maasdam
Bruid Grietje de Jong
Leeftijd: 30
Geboorteplaats: Klaaswaal
Vader bruidegom Adriaan Andeweg
Moeder bruidegom Marigje Groeneveld
Vader bruid Leendert de Jong
Moeder bruid Anna Kamp

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Andeweg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Andeweg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Andeweg

Cornelis Andeweg
1895-1961


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 januari 1895 lag rond de -0,9 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
      • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
      • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
      • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Andeweg

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Andeweg.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Andeweg.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Andeweg (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I20106.php : benaderd 9 januari 2026), "Cornelis Andeweg (1895-1961)".