Stamboom Koster / Coster » Cornelia Hendrina Blanc (1892-1964)

Persoonlijke gegevens Cornelia Hendrina Blanc 

  • Zij is geboren op 12 december 1892 in Nieuw_Helvoet.
    Plaats: Nieuw_Helvoet
    Datum: 12/12/1892
    Aktenummer: akte 71
    Soort akte: geboorte
    Persoon: Cornelia_Hendrina_Blanc
    Leeftijd: Leeftijd partner:
    Vader: Jacob_Lodewijk_Blanc Leeftijd vader: 41
    Beroep vader: cafehouder
    Moeder: Jacoba_van_Eijk
    Aantekeningen: tijd 10.30 uur, huisnr. A167
  • Zij is overleden op 6 januari 1964 in s' Gravenhage, zij was toen 71 jaar oud.
  • Een kind van Jacob Lodewijk Blanc en Jacoba Van Eijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 februari 2017.

Gezin van Cornelia Hendrina Blanc

Zij is getrouwd met Leendert Harder.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1921 te Rotterdam, zij was toen 28 jaar oud.

Bronnen:
- huwelijk:
- 2 CONC Digitale stamboom Rotterdam 1921 k101

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Hendrina Blanc?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Hendrina Blanc

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Hendrina Blanc

Cornelia Hendrina Blanc
1892-1964

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 december 1892 lag rond de 2,8 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
      • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 20 juli 1921 lag tussen 14,2 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • De temperatuur op 6 januari 1964 lag tussen 2,1 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
      • 19 mei » Oprichting van het Secretariaat voor de niet-Christenen van de Romeinse Curie door paus Paulus VI en benoeming van kardinaal Paolo Marella tot president.
      • 1 juli » Herverkiezing van Heinrich Lübke tot bondspresident van West-Duitsland.
      • 24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.
      • 10 oktober » Opening van de Olympische Zomerspelen in Tokio, Japan.
      • 22 oktober » Aan Jean-Paul Sartre wordt de Nobelprijs voor literatuur toegekend, maar hij weigert deze in ontvangst te nemen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blanc

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blanc.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blanc.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blanc (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I19606.php : benaderd 25 februari 2026), "Cornelia Hendrina Blanc (1892-1964)".