Stamboom Koster / Coster » Gijsbertus Coster (1887-1963)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus Coster 


Gezin van Gijsbertus Coster

(1) Hij is getrouwd met Margaretha Koedijk.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1910 te Amsterdam, hij was toen 23 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.2B;fol.25
Datum: 27-04-1910
Bruidegom Gijsbertus Coster
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Margaretha Koedijk
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Barend Coster
Moeder bruidegom Sijtje Riemersma
Vader bruid Hendrik Koedijk
Moeder bruid Cornelia Berk
Nadere informatie beroep Bg.:matroos ter koopvaardij;beroep vader Bd.:barbier

(2) Hij is getrouwd met Neeltje Petronella Struijkenkamp.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1927 te Amsterdam, hij was toen 39 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: Sloterdijk;reg.S1;fol.9
Datum: 16-02-1927
Bruidegom Gijsbertus Coster
Leeftijd: 39
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Neeltje Petronella Struijkenkamp
Leeftijd: 30
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Barend Coster
Moeder bruidegom Sijtje Riemersma
Vader bruid Jacobus Frederik Nicolaas Struijkenkamp
Moeder bruid Anna Juliana van Hees
Nadere informatie Weduwnaar van Margaretha Koedijk. Weduwe van Teunis Bijl.;beroep Bg.:gemeenteambtenaar

Notities over Gijsbertus Coster

matroos ter koopvaardij, brug wachter

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus Coster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertus Coster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus Coster

Barend Coster
1843-1896

Gijsbertus Coster
1887-1963

(1) 1910
(2) 1927

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorte Gijsbertus Coster 1887 akte nr 4092
    2. overleden Amsterdam 1953 akte nr 5-520

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 april 1887 lag rond de 13,2 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
      • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • De temperatuur op 16 februari 1927 lag tussen -1,9 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 1,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 12 mei 1963 lag tussen 5,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (39%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 5 april » Prinses Marijke laat haar naam veranderen. Ze heet voortaan Prinses Christina.
      • 26 juni » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Universidad Católica.
      • 9 oktober » Door een rotsverschuiving op de Italiaanse berg Monte Toc stort een grote hoeveelheid gesteente in een stuwmeer, waardoor een grote vloedgolf het Noord-Italiaanse dorp Longarone volledig verwoest. Ongeveer tweeduizend mensen komen om.
      • 18 oktober » Lancering van Félicette, de eerste kat in de ruimte. Haar vlucht was succesvol en duurde 15 minuten.
      • 29 november » President Lyndon B. Johnson van de Verenigde Staten stelt de Commissie-Warren in die de moord op president John F. Kennedy moet onderzoeken.
      • 26 december » Eerste Amerikaanse single van The Beatles, I Want to Hold Your Hand/I saw her standing there, wordt uitgebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Coster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I18526.php : benaderd 10 januari 2026), "Gijsbertus Coster (1887-1963)".