Stamboom Koster / Coster » Anna Elizabeth Lommers (1885-1973)

Persoonlijke gegevens Anna Elizabeth Lommers 

  • Zij is geboren op 8 juli 1885 in Middelburg.
    Aktedatum : 08-07-1885, aktenummer (document number) : 251
    Geboren te (born in) : Middelburg, op (on) 08-07-1885
    Anna Elisabeth Lommers
    Dochter van :
    Vader (father) : Johannes Cornelis Lommers
    Leeftijd (age) : 24
    Beroep (occupation) : timmerman
    Moeder (mother) : Elena Maria Landman
    Beroep (occupation) : zonder
    Adres: wijk F, nummer 195
  • Zij is overleden op 8 augustus 1973 in Vlissingen, zij was toen 88 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 maart 2013.

Gezin van Anna Elizabeth Lommers

Zij is getrouwd met Sander Kortenbout.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1906 te Vlissingen, zij was toen 21 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.128
Gemeente: Vlissingen
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 149
Datum: 24-12-1906
Bruidegom Sander Kortenbout
Leeftijd: 31
Geboorteplaats: Vlissingen
Bruid Anna Elizabeth Lommers
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Middelburg
Vader bruidegom Jan Kortenbout
Moeder bruidegom Neeltje Johanna Pijl
Vader bruid Johannes Cornelis Lommers
Moeder bruid Elena Maria Landman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Elizabeth Lommers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1885 lag rond de 26,8 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 8 augustus 1973 lag tussen 10,3 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 7,0 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 12,0 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Indonesische regering wijst de Amerikaanse fotojournaliste Wyn Sargent uit die als 'antropologisch onderzoek' was getrouwd met een Papoea-stamhoofd.
    • 8 maart » Uit een referendum blijkt dat de meerderheid van de Noord-Ierse bevolking bij Engeland wil blijven.
    • 15 september » Karel XVI Gustaaf volgt zijn overleden grootvader Gustaaf VI Adolf op als koning van Zweden.
    • 19 september » Karel XVI Gustaaf wordt koning van Zweden.
    • 24 september » Guinee-Bissau verklaart zich onafhankelijk van Portugal.
    • 1 december » Papoea-Nieuw-Guinea krijgt zelfbestuur van Australië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lommers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lommers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lommers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lommers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I18127.php : benaderd 16 januari 2026), "Anna Elizabeth Lommers (1885-1973)".