Stamboom Koster / Coster » Simon Van Marion (1882-1944)

Persoonlijke gegevens Simon Van Marion 

  • Hij is geboren in het jaar 1882 in Zuidland.
  • Hij is overleden op 23 maart 1944 in Rotterdam, hij was toen 62 jaar oud.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 maart 2017.

Gezin van Simon Van Marion

Hij is getrouwd met Catharina Gerardina Schreuder.

Zij zijn getrouwd op 8 januari 1908 te Rotterdam, hij was toen 26 jaar oud.

Bruidegom Simon van Marion , geb. Zuidland 26 jaar
Vader Simon van Marion
Moeder Pietertje Hazejager
Bruid Catharina Gerardina Schreuder , geb. Delfshaven 24 jaar
Vader Johannes Jacobus Schreuder
Moeder Leentje Ruighaver

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 08-01-1908

Bron Rotterdam 1908 b19v

Kind(eren):

  1. Simon Van Marion  1908-1960

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Van Marion?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Van Marion

Simon Van Marion
1882-1944

1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. overl Rotterdam 1944 akte nr 1594

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 januari 1908 lag tussen 0,6 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 6,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
    • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
    • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
  • De temperatuur op 23 maart 1944 lag tussen -2,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
    • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
    • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
    • 7 augustus » De Amerikaanse computertechnicus Howard Aiken presenteert op de Harvard-universiteit de eerste programmeerbare rekenmachine, de Harvard Mark I.
    • 4 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen bevrijden Antwerpen, maar de Scheldemonding blijft nog weken bezet.
    • 3 november » Vlissingen wordt bevrijd tijdens de Tweede Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Marion


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I17427.php : benaderd 14 januari 2026), "Simon Van Marion (1882-1944)".