Stamboom Koster / Coster » Maria Van Der Sluijs (1879-1955)

Persoonlijke gegevens Maria Van Der Sluijs 

  • Zij is geboren op 11 maart 1879 in Hillegersberg.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
    Algemeen Gemeente: Hillegersberg
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 30
    Aangiftedatum: 11-03-1879
    Kind Maria van der Sluijs
    Geslacht: V
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 11-03-1879
    Geboorteplaats: Hillegersberg
    Vader Anthonie van der Sluijs
    Moeder Johanna de Leeuw
  • Zij is overleden op 30 mei 1955 in Rotterdam, zij was toen 76 jaar oud.
    BS Overlijden met Maria van der Sluijs
    Overledene
    Maria van der Sluijs
    Geboorteplaats
    Hillegersberg
    Leeftijd
    76 jaar
    Vader
    Anthonie van der Sluijs
    Moeder
    Johanna de Leeuw
    Partner
    Willem Hozeman
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    30-05-1955
    Gebeurtenisplaats
    Rotterdam
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Rotterdam
    Plaats instelling
    Rotterdam
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    999-09
    Registratienummer
    1955A2
    Aktenummer
    1955.1206
    Pagina
    a2-022v
    Registratiedatum
    1955
    Akteplaats
    Rotterdam
    Collectie
    Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Rotterdam
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 mei 2020.

Gezin van Maria Van Der Sluijs

Zij is getrouwd met Willem Hozeman.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1897 te Rotterdam, zij was toen 18 jaar oud.Bron 1

Bruidegom Willem Hozeman , Rotterdam , 19
Vader Dirk Hozeman
Moeder Johanna Koster
Bruid Maria van der Sluijs , Hillegersberg , 18
Vader Anthonie van der Sluijs
Moeder Johanna de Leeuw

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 10-11-1897
Bron Rotterdam 1897 m12/1994

Kind(eren):

  1. Dirk Hozeman  1898-???? 
  2. Anthonie Hozeman  1899-1899
  3. Anthonie Hozeman  1900-1900
  4. Anthonie Hozeman  1903-1906
  5. Johanna Hozeman  1904-1983
  6. Machiel Hozeman  1905-1905
  7. Anthonie Hozeman  1906-1906
  8. Anna Hozeman  1908-1909
  9. Clara Hozeman  1917-1918

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Van Der Sluijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Van Der Sluijs

Maria Van Der Sluijs
1879-1955

1897
Dirk Hozeman
1898-????
Anna Hozeman
1908-1909
Clara Hozeman
1917-1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1897 m12/1994

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 maart 1879 lag rond de 5,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
    • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
    • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
    • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
    • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
  • De temperatuur op 10 november 1897 lag rond de 6,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
  • De temperatuur op 30 mei 1955 lag tussen 6,4 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » De Katholieke Radio Omroep zendt het eerste kinderprogramma op de Nederlandse televisie uit: ‘Opstand in de kribbe', een toneelspel van de Volendammer Pé Mühren over rebellerende beelden in een kerststal.
    • 12 maart » Openingsceremonie van de tweede Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
    • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
    • 6 oktober » De Franse autofabrikant Citroën introduceert de Citroën DS.
    • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.
    • 18 december » Voetballer Loek den Edel maakt namens Ajax in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in drie minuten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Der Sluijs


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I16814.php : benaderd 17 januari 2026), "Maria Van Der Sluijs (1879-1955)".