Stamboom Koster / Coster » Jacob Den Luijk (1878-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Den Luijk 


Gezin van Jacob Den Luijk

Hij is getrouwd met Lidewij Jacoba Van Leeuwen.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1909 te Poortugaal, hij was toen 30 jaar oud.Bron 2

BS Huwelijk met Jacob den Luijk
Bruidegom
Jacob den Luijk
Geboorteplaats
Poortugaal
Leeftijd
30
Bruid
Lijdia Cornelia van Leeuwen
Geboorteplaats
Poortugaal
Leeftijd
29
Vader van de bruidegom
Sara den Luijk
Moeder van de bruidegom
Sara Moester
Vader van de bruid
Pieter van Leeuwen
Moeder van de bruid
Maria van der Schee
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
27-05-1909
Gebeurtenisplaats
Poortugaal
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Nationaal Archief
Plaats instelling
Den Haag
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
6
Registratiedatum
27-05-1909
Akteplaats
Poortugaal
Aktesoort
Huwelijksakte
Opmerkingen
24-5-2014 vandreve
hier klopt iets niet... vader en moeder zijn beide Sara?? en DEN Luijk is mogelijk VAN Luijk

Kind(eren):

  1. Pieter Van Luijk  1921-1922

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Den Luijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Den Luijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Den Luijk

Jan Van Luijk
1854-1925
Sara Meester
1854-????

Jacob Den Luijk
1878-????

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. B.S. Geboorten Poortugaal akte nr 49
  2. B.S.huwelijken Poortugaal Akte nr 6

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1878 lag rond de 4,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 27 mei 1909 lag tussen 7,0 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Den Luijk


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I16740.php : benaderd 12 januari 2026), "Jacob Den Luijk (1878-????)".