Stamboom Koster / Coster » Frans De Jong (1878-1955)

Persoonlijke gegevens Frans De Jong 

  • Hij is geboren op 24 juli 1878 in Charlois.
    Kind:Frans de JongGeslacht:ManGeboorteplaats:CharloisGeboortedatum:woensdag 24 juli 1878Vondeling:NVader:Leendert de JongMoeder:Adriaantje van GalenGebeurtenis:GeboorteDatum:woensdag 24 juli 1878Gebeurtenisplaats:CharloisDocumenttype:BS GeboorteErfgoedinstelling:Nationaal ArchiefNationaal ArchiefPlaats instelling:Den HaagCollectiegebied:Zuid-HollandAktenummer:219Registratiedatum:25 juli 1878Akteplaats:CharloisAktesoort:Geboorteakte
  • Hij is overleden op 13 oktober 1955 in Rotterdam, hij was toen 77 jaar oud.
  • Een kind van Leendert De Jong en Adriaantje Van Galen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juli 2022.

Gezin van Frans De Jong


Notities over Frans De Jong

Bruidegom:Frans de JongGeslacht:ManGeboorteplaats:CharloisLeeftijd:41Bruid:Wilhelmina van GelderGeslacht:VrouwGeboorteplaats:CharloisLeeftijd:42Vader van de bruidegom:Leendert de JongGeslacht:ManMoeder van de bruidegom:Adriaantje van GalenGeslacht:VrouwVader van de bruid:Cornelis van GelderGeslacht:ManMoeder van de bruid:Anna OosthoekGeslacht:VrouwGebeurtenis:HuwelijkDatum:woensdag 3 december 1919Gebeurtenisplaats:RotterdamDocumenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Stadsarchief RotterdamStadsarchief RotterdamPlaats instelling:RotterdamCollectiegebied:Zuid-HollandPagina:y50vRegistratiedatum:1919Akteplaats:Rotterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans De Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans De Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frans De Jong

Frans De Jong
1820-1867

Frans De Jong
1878-1955


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juli 1878 lag rond de 18,7 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    • De temperatuur op 13 oktober 1955 lag tussen 6,9 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Elvis Presley verschijnt voor het eerst op de (Amerikaanse) televisie.
      • 12 maart » Openingsceremonie van de tweede Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
      • 1 mei » Instelling van de feestdag van de 'heilige Jozef Arbeider' op 1 mei door paus Pius XII om een christelijk tegenwicht te bieden aan de socialistische 'Dag van de Arbeid'.
      • 13 juli » Ruth Ellis is de laatste vrouw die in Engeland naar de strop wordt geleid.
      • 22 november » De eerste Russische waterstofbom wordt tot ontploffing gebracht.
      • 9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Jong

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I16695.php : benaderd 17 januari 2026), "Frans De Jong (1878-1955)".