Stamboom Koster / Coster » Neeltje Van Belle (1877-????)

Persoonlijke gegevens Neeltje Van Belle 

  • Zij is geboren op 24 december 1877 in Zwartewaal.
    Plaats: Zwartewaal
    Datum: 24/12/1877
    Aktenummer: akte 41
    Soort akte: geboorte
    Persoon: Neeltje_van_Belle
    Vader: Jacob_van_Belle Leeftijd vader: 36
    Beroep vader: kuiper
    Moeder: Maartje_Luijendijk
    Aantekeningen: tijd 05.00 uur, huisnr. 28
  • Een kind van Jacob Van Belle en Maartje Luijendijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 februari 2006.

Gezin van Neeltje Van Belle

Zij is getrouwd met Willem Van Driel.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1901 te Zwartewaal, zij was toen 23 jaar oud.

Plaats: Zwartewaal
Datum: 29/08/1901
Aktenummer: akte 7
Soort akte: huwelijk
Persoon: Willem_van_Driel x Neeltje_van_Belle
Leeftijd: 25 Leeftijd partner: 23
Vader: Leendert_van_Driel
Moeder: Huibertje_Weeda
Vader van partner: Jacob_van_Belle
Moeder van partner: Maartje_Luijendijk

Kind(eren):



Notities over Neeltje Van Belle

Plaats: Zwartewaal
Datum: 29/08/1901
Aktenummer: akte 7
Soort akte: huwelijk
Persoon: Willem_van_Driel x Neeltje_van_Belle
Leeftijd: 25 Leeftijd partner: 23
Vader: Leendert_van_Driel
Moeder: Huibertje_Weeda
Vader van partner: Jacob_van_Belle
Moeder van partner: Maartje_Luijendijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Van Belle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Van Belle

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Van Belle


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 december 1877 lag rond de 2,0 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
      • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
      • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
      • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
      • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
    • De temperatuur op 29 augustus 1901 lag tussen 7,7 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (17%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
      • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Belle


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I16570.php : benaderd 10 januari 2026), "Neeltje Van Belle (1877-????)".