Stamboom Koster / Coster » Janna Van Ensbergen (1877-????)

Persoonlijke gegevens Janna Van Ensbergen 

  • Zij is geboren op 26 april 1877 in Heenvliet.
    22 Heenvliet; 26-04-1877
    Aktenummer: 22

    Geboorteplaats: Heenvliet

    Geboortedatum: 26-04-1877

    Geborene: Janna van Ensbergen
    Naam: Janna van Ensbergen

    Vader: Pieter van Ensbergen
    Naam: Pieter van Ensbergen
    Beroep: kantoorbediende ; brievengaarder
    Leeftijd: 56

    Moeder: Elisabeth Hoepel
    Naam: Elisabeth Hoepel

    Opmerkingen: tijd 11.00 uur, akte 22

    Toegangsnummer: 087 Gemeente Heenvliet (1811-1949)

    Inventarisnummer: 976
  • Een kind van Pieter Van Ensbergen en Elisabeth Hoepel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 januari 2010.

Gezin van Janna Van Ensbergen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Van Ensbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janna Van Ensbergen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Van Ensbergen

Willem Hoepel
1823-1876

Janna Van Ensbergen
1877-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 april 1877 lag rond de 6,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
      • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
      • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
      • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
      • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Ensbergen


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I16447.php : benaderd 5 januari 2026), "Janna Van Ensbergen (1877-????)".