Stamboom Koster / Coster » Johannes Franciscus Van Houts (1876-1947)

Persoonlijke gegevens Johannes Franciscus Van Houts 

  • Hij is geboren in het jaar 1876 in Castricum (Noord-Holland).(.
  • Hij is overleden op 3 mei 1947 in Rotterdam, hij was toen 71 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 2010.

Gezin van Johannes Franciscus Van Houts

Hij is getrouwd met Adriaantje Van Seters.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1902 te Rozenburg, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Kind(eren):

Geertje van Houts 1898-????
Hendrika van Houts 1903-????
Petronella van Houts 1904-????
Cornelis Johannes van Houts 1905-????
Gerrit Petrus van Houts 1906-1916
Johanna Cornelia van Houts 1908-????
Pieter Adrianus van Houts ± 1910-????
Doodgeboren Zoon van Houts 1911-1911
Johannes van Houts ± 1912-1913
Cornelia Maria van Houts ± 1917-1919

Kind(eren):



Notities over Johannes Franciscus Van Houts

Beroepen:
zeeman.[ Bron 2 ]
varensgezel.[ Bron 3 ]
schippersknecht.[ Bron 4 ]
1908, 1911, 1919, 1925, 1930
beurtschippersknecht.[ Bron 5 ]
beurtschipper.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Franciscus Van Houts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Franciscus Van Houts

Johannes Franciscus Van Houts
1876-1947

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksakte Rozenburg 1902-16

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1902 lag tussen 5,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
  • De temperatuur op 3 mei 1947 lag tussen 6,7 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
    • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
    • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
    • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
    • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
    • 24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Houts


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I16179.php : benaderd 19 januari 2026), "Johannes Franciscus Van Houts (1876-1947)".