Stamboom Koster / Coster » Den Hamer

Persoonlijke gegevens Den Hamer 

  • Zij is geboren (stillborn) (doodgeboren).
  • Zij is overleden op 21 augustus 1874 in Groede.
    Overledene:
    Levenloos den Hamer
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Groede
    Leeftijd:
    n.v.t.

    Vader:
    Jannis Michiel den Hamer
    Leeftijd:
    24
    Beroep:
    mandenmaker

    Moeder:
    Rachel Claerbaut
    Beroep:
    zonder

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    vrijdag 21 augustus 1874
    Plaats:
    Groede

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Zeeuws ArchiefZeeuws Archief
    Plaats instelling:
    Middelburg
    Collectiegebied:
    Zeeland
    Archief:
    25
    Registratienummer:
    GRO-O-1874
    Documentnummer:
    74
    Registratiedatum:
    21 augustus 1874
    Plaats:
    Groede
  • Een kind van Jannis Michiel Den Hamer en Rachel Claerbaut
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 mei 2013.

Gezin van Den Hamer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Den Hamer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Den Hamer

Doodgeboren kind Den Hamer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 augustus 1874 lag rond de 18,3 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
      • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
      • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
      • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
      • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Den Hamer


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I15910.php : benaderd 24 januari 2026), "Den Hamer".