Stamboom Koster / Coster » Laurens Pieter Sturres (1874-1963)

Persoonlijke gegevens Laurens Pieter Sturres 

  • Hij is geboren op 10 februari 1874 in Hendrik Ido Ambacht.
    Pieter Willemz Sturrus
    Tuinman, tuinman
    Geboren op 12 januari 1836 - Hendrik-Ido-Ambacht
    Gedoopt op 4 februari 1836 - Hendrik-Ido-Ambacht
    Gestorven op 2 december 1908 - Hendrik-Ido-Ambacht
    Gehuwd op 25 november 1863, Hendrik-Ido-Ambacht,
    Teuna van Golen
    Geboren op 6 oktober 1840 - Hendrik-Ido-Ambacht
    Gestorven op 15 december 1929 - Hendrik-Ido-Ambacht
  • Hij is overleden op 10 maart 1963 in Apeldoorn, hij was toen 89 jaar oud.
  • Hij is begraven op 14 maart 1963 in Rotterdam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 december 2008.

Gezin van Laurens Pieter Sturres

Hij is getrouwd met Maria Van Der Hoek.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1900 te Westmaas, hij was toen 26 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
Algemeen Gemeente: Westmaas
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 25-05-1900
Bruidegom Laurens Pieter Sturrus
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Hendrik-Ido-Ambacht
Bruid Maria van der Hoek
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Westmaas
Vader bruidegom Pieter Sturrus
Moeder bruidegom Teuna van Golen
Vader bruid Simon van der Hoek
Moeder bruid Bastiaantje Zevenbergen

1. Pieter Simon Piet
(1934)
2. Bastiaantje Teuna Sjaan

3. Teuna Bastiaantje Teuna
(1931)
4. Maria Lijsje

5. Simon Pieter Siem

6. Willem Jan Wim

7. Jan Jacob Jan
-4
8. Emma Pietje Barbara Emma

9. Laurens Pieter Lau

Kind(eren):

  1. Willem Jan Sturrus  1910-1984 


Notities over Laurens Pieter Sturres

Laurens was van beroep Tuinder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Laurens Pieter Sturres?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Laurens Pieter Sturres

Laurens Pieter Sturres
1874-1963

1900

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1874 lag rond de -2,2 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
  • De temperatuur op 25 mei 1900 lag rond de 11,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 10 maart 1963 lag tussen 3,5 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
    • 28 augustus » Martin Luther King geeft zijn beroemde I Have a Dream speech tijdens een burgerrechtendemonstratie in Washington D.C.
    • 10 november » De Nederlandse Beatles Fanclub is officieel opgericht.
    • 4 december » Paus Paulus VI sluit in Rome de tweede zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 12 december » Kenia wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 22 december » Er ontstaat brand op het schip de Johan van Oldenbarnevelt - dan bekend staand als TSMS Lakonia, waardoor deze in de loop van de nacht afbrandt.
  • De temperatuur op 14 maart 1963 lag tussen 4,0 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 11,2 mm neerslag gedurende 10,4 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 24 juni » Demonstratie van de eerste videorecorder, in de studio's van de BBC.
    • 26 juni » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Universidad Católica.
    • 23 oktober » Wielervereniging De Windmolens uit Geffen wordt opgericht.
    • 26 oktober » De AVRO zendt voor het eerst het tv-spelletje Wie van de Drie uit.
    • 22 november » De Amerikaanse president John F. Kennedy wordt vermoord, John Connally raakt zwaargewond tijdens de aanslag, Lyndon B. Johnson wordt de nieuwe president.
    • 4 december » Paus Paulus VI sluit in Rome de tweede zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sturres

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sturres.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sturres.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sturres (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I15816.php : benaderd 11 januari 2026), "Laurens Pieter Sturres (1874-1963)".