Stamboom Koster / Coster » Dirk Nieuwenhuizen (1870-????)

Persoonlijke gegevens Dirk Nieuwenhuizen 

  • Hij is geboren op 25 december 1870 in Rotterdam.
    Kind Dirk Nieuwenhuyzen
    Vader Dirk Nieuwenhuyzen
    Moeder Neeltje van der Grijn

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 25-12-1870

    Opmerkingen akte nr. 4643

    Bron Rotterdam 1870 f177v
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 februari 2010.

Gezin van Dirk Nieuwenhuizen

Hij is getrouwd met Theodora Maria Broodman.

Zij zijn getrouwd op 5 september 1894 te Rotterdam, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Bruidegom Dirk Nieuwenhuyzen , geb. Rotterdam 23 jaar
Vader Dirk Nieuwenhuyzen
Moeder Neeltje van der Grijn
Bruid Theodora Maria Broodman , geb. 's Gravenhage 22 jaar
Vader Henri Marin Broodman
Moeder Maria Gertudis Wuste
Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 05-09-1894
Opmerkingen akte nr. 1215
Bron Rotterdam 1894 g025v

Bruidegom Dirk Nieuwenhuijzen
Bruid Theodora Maria Broodman
Plaats Rotterdam
Datum echtscheiding 24-04-1915
Huwelijksdatum 05-09-1894
Bron Bruidegom Dirk Nieuwenhuijzen
Bruid Theodora Maria Broodman
Plaats Rotterdam
Datum echtscheiding 24-04-1915
Huwelijksdatum 05-09-1894
Bron Rotterdam 1915 s42v

Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 24 april 1915 te Rotterdam.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Nieuwenhuizen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Nieuwenhuizen

Dirk Nieuwenhuizen
1870-????

1894

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1894 g025v
  2. Bruidegom Dirk Nieuwenhuijzen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1870 lag rond de -7,9 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 5 september 1894 lag rond de 13,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1859 » Léon Haakman, Frans kunstschilder († 1929)
  • 1868 » Maup Mendels, Nederlands politicus, journalist en advocaat († 1944)
  • 1870 » Helena Rubinstein, oprichtster van het gelijknamige cosmeticaconcern († 1965)
  • 1875 » Pierre de Caters, Belgisch autoracer en luchtvaartpionier († 1944)
  • 1875 » Theodor Innitzer, Oostenrijks kardinaal-aartsbisschop van Wenen († 1955)
  • 1881 » John Dill, Brits maarschalk († 1944)

Over de familienaam Nieuwenhuizen


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I15180.php : benaderd 20 januari 2026), "Dirk Nieuwenhuizen (1870-????)".