Stamboom Koster / Coster » Trijntje Barneveld (1870-????)

Persoonlijke gegevens Trijntje Barneveld 

  • Zij is geboren op 16 februari 1870 in Heerjansdam.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
    Algemeen Gemeente: Heerjansdam
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 10
    Aangiftedatum: 17-02-1870
    Kind Trijntje Barneveld
    Geslacht: V
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 16-02-1870
    Geboorteplaats: Heerjansdam
    Vader Willem Barneveld
    Moeder Magdalena de Ruiter
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 januari 2011.

Gezin van Trijntje Barneveld

Zij is getrouwd met Dirk Hozeman.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1892 te Rotterdam, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Bruidegom Dirk Hozeman , Rotterdam , 21
Vader Dirk Hozeman
Moeder Johanna Koster
Bruid Trijntje Barneveld , Heerjansdam , 21
Vader Willem Barneveld
Moeder Magdalena de Ruiter

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 09-11-1892
Opmerkingen akte nr. 1330

Kind(eren):

  1. Willem Hozeman  1895-1948
  2. Dirk Hozeman  1897-1934
  3. Pieter Hozeman  1901-1954
  4. Martinus Hozeman  1903- 
  5. Jacob Hozeman  1905-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Barneveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Barneveld

Trijntje Barneveld
1870-????

1892

Dirk Hozeman
1871-1934

Dirk Hozeman
1897-1934
Jacob Hozeman
1905-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1892 g086

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1870 lag rond de 2,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
  • De temperatuur op 9 november 1892 lag rond de 5,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Barneveld


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I15042.php : benaderd 16 januari 2026), "Trijntje Barneveld (1870-????)".