Stamboom Koster / Coster » Hendrik Tromer (1869-1961)

Persoonlijke gegevens Hendrik Tromer 


Gezin van Hendrik Tromer

Hij is getrouwd met Jannetje Maria Schaberg.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1889 te Rhoon, hij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
Algemeen Gemeente: Rhoon
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 18-04-1889
Bruidegom Hendrik Tromer
Leeftijd: 19
Geboorteplaats: Rhoon
Bruid Jannetje Maria Schaberg
Leeftijd: 18
Geboorteplaats: Rhoon
Vader bruidegom Paulus Tromer
Moeder bruidegom Pietertje Teuntje Roozewaard
Vader bruid Willem Schaberg
Moeder bruid Pietertje den Hollander

Kinderen
1. Paulus Tromer, geb. 3 aug 1889, Rhoon, Zuid-Holland, NLD , ovl. Ja, datum echter onbekend
2. Pietertje Teuntje Tromer, geb. 3 okt 1890, Rhoon, Zuid-Holland, NLD , ovl. Ja, datum echter onbekend
3. Teuntje Pietertje Tromer, geb. 9 jul 1892, Rhoon, Zuid-Holland, NLD , ovl. Ja, datum echter onbekend
> 4. Willem Tromer, geb. 23 aug 1893, Rhoon, Zuid-Holland, NLD , ovl. 26 apr 1979, Schiedam, Zuid-Holland, NLD
5. Jan Hendrik Tromer, geb. 22 apr 1895, Rhoon

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Tromer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Tromer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Tromer

Lena Van Eijk
1810-1886
Paulus Tromer
1831-1905

Hendrik Tromer
1869-1961

1889

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. hoon, Geboorte Burgerlijke Stand, Aktenummer: 20.
    2. Rhoon, Huwelijk Burgerlijke Stand, Aktenummer: 5.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 april 1869 lag rond de 11,9 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
      • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
      • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • De temperatuur op 18 april 1889 lag rond de 10,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • De temperatuur op 22 maart 1961 lag tussen -1,5 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Hassan II wordt koning van Marokko.
      • 17 april » Mislukte invasie in de Varkensbaai (Cuba).
      • 22 april » In Algiers mislukt een staatsgreep van Franse militairen tegen president De Gaulle.
      • 24 mei » Cyprus wordt lid van de Raad van Europa.
      • 15 juni » DDR-leider Walter Ulbricht verklaart 'Niemand is van plan een muur te bouwen'.
      • 9 november » Ontdekking van The Beatles door Brian Epstein in de Cavern Club in Liverpool.
    • De temperatuur op 25 maart 1961 lag tussen 5,0 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Basutoland wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Maseru, het Bisdom Leribe en het nieuwe Bisdom Qacha's Nek.
      • 17 januari » Premier Patrice Lumumba van het voormalige Belgisch Kongo wordt vermoord.
      • 9 juni » In Turkije wordt een nieuwe grondwet van kracht met een tweekamerstelsel, die de militaire regering heeft aangenomen.
      • 16 juni » De Russische balletdanser Rudolf Noerejev vraagt in Parijs politiek asiel aan.
      • 21 juli » Amerikaan Virgil Grissom wordt gelanceerd aan boord van de Mercury MR-4.
      • 28 september » De Verenigde Arabische Republiek tussen Egypte en Syrië valt uit elkaar.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1870 » Franz Lehár, Oostenrijks-Hongaars componist en dirigent († 1948)
    • 1870 » Auguste Declercq, Belgisch bisschop van het apostolisch vicariaat Opper-Kasaï († 1938)
    • 1874 » Cyriel Verschaeve, Belgisch Vlaams-nationalistisch priester en collaborateur († 1949)
    • 1877 » Alice B. Toklas, Amerikaans avant-garde kunstenares († 1967)
    • 1883 » Jaroslav Hašek, Tsjechisch schrijver († 1923)
    • 1886 » Jose Maria Veloso, Filipijns politicus († 1969).

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tromer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tromer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tromer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tromer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I14897.php : benaderd 10 januari 2026), "Hendrik Tromer (1869-1961)".