Stamboom Koster / Coster » Maaike Van Driel (1868-1947)

Persoonlijke gegevens Maaike Van Driel 

  • Zij is geboren op 26 oktober 1868 in Maasdam.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
    Algemeen Gemeente: Maasdam
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 76
    Aangiftedatum: 26-10-1868
    Kind Maaike van Driel
    Geslacht: V
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 26-10-1868
    Geboorteplaats: Maasdam
    Vader Dirk van Driel
    Moeder Neeltje Groeneweg
  • Zij is overleden op 17 november 1947 in Rotterdam, zij was toen 79 jaar oud.
    Overlijdensakte Maaike van Driel
    Overledene:

    Maaike van Driel
    eerder overleden echtgeno(o)t(e):

    Pieter den Boer
    Vader:

    Dirk van Driel
    Moeder:

    Neeltje Groeneweg
    Overlijdensdatum:
    17-11-1947
    Overlijdensplaats:
    Rotterdam
    Aktejaar:
    1947
    Toegangsnummer:
    999-09
    Inventarisnummer:
    1947E
    Folionummer:
    e018v
    Aktenummer:
    1947.4513
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 april 2018.

Gezin van Maaike Van Driel

Zij is getrouwd met Pieter Den Boer.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1892 te Oud-Beijerland, zij was toen 23 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
Algemeen Gemeente: Oud-Beijerland
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 25
Datum: 11-08-1892
Bruidegom Pieter den Boer
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Strijen
Bruid Maaike van Driel
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Maasdam
Vader bruidegom Arie den Boer
Moeder bruidegom Maria Kruithof
Vader bruid Dirk van Driel
Moeder bruid Neeltje Groeneweg

Kind(eren):

  1. Pieter Den Boer  1897-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maaike Van Driel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maaike Van Driel

Maaike Van Driel
1868-1947

1892

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1868 lag rond de 13,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
  • De temperatuur op 11 augustus 1892 lag rond de 14,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 17 november 1947 lag tussen -1,7 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Edwin Land geeft de eerste demonstratie van de polaroidcamera.
    • 10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
    • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
    • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
    • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Driel


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I14780.php : benaderd 15 januari 2026), "Maaike Van Driel (1868-1947)".