Stamboom Koster / Coster » Leendert Pinster (1862-????)

Persoonlijke gegevens Leendert Pinster 

  • Hij is geboren op 26 november 1862 in Rhoon.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
    Algemeen Gemeente: Rhoon
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 43
    Aangiftedatum: 26-11-1862
    Kind Leendert Pinster
    Geslacht: M
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 26-11-1862
    Geboorteplaats: Rhoon
    Vader NN
    Moeder Jacoba Pinster
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 november 2010.

Gezin van Leendert Pinster

Hij is getrouwd met Geertje Hoff.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1885 te Barendrecht, hij was toen 23 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
Algemeen Gemeente: Barendrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 22
Datum: 27-11-1885
Bruidegom Leendert Pinster
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Rhoon
Bruid Geertje Hoff
Leeftijd: 19
Geboorteplaats: Oost- en West-Barendrecht
Vader bruidegom NN
Moeder bruidegom Jacoba Pinster
Vader bruid Jan Hoff
Moeder bruid Heiltje Nootenboom

Kind(eren):

  1. Heiltje Pinster  1893-1964 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Pinster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Pinster

Leendert Pinster
1862-????

1885

Geertje Hoff
1866-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1862 lag rond de 1,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
    • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
    • 27 juni » Slag bij Gaines'Mill tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning en redding van Richmond.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
    • 26 november » Lewis Carroll (Charles Dodgson) stuurt het manuscript van Alice's Adventures in Wonderland naar de tien jaar oude Alice Liddell.
  • De temperatuur op 27 november 1885 lag rond de 9,8 °C. Er was 16 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pinster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pinster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pinster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pinster (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I13700.php : benaderd 14 januari 2026), "Leendert Pinster (1862-????)".