Stamboom Koster / Coster » Johanna Elisabeth Oosterling (1862-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth Oosterling 

  • Zij is geboren op 20 oktober 1862 in Heenvliet.
    Plaats: Heenvliet
    Datum: 20/10/1862
    Aktenummer: akte 39
    Soort akte: geboorte
    Persoon: Johanna_Elizabeth_Oosterling
    Leeftijd: Leeftijd partner:
    Vader: Abraham_Oosterling Leeftijd vader: ±48
    Beroep vader: arbeider
    Moeder: Sara_Smit
    Aantekeningen: tijd 05.00 uur, huisnr. 117
  • Een kind van Abraham Oosterling en Sara Smit
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 december 2006.

Gezin van Johanna Elisabeth Oosterling

Zij is getrouwd met Johannes Van Eijk.

Zij zijn getrouwd op 19 september 1883 te Nieuw-Helvoet, zij was toen 20 jaar oud.

Plaats: Nieuw_Helvoet
Datum: 19/09/1883
Aktenummer: akte 12
Soort akte: huwelijk
Persoon: x Johanna_Elizabeth_Oosterling
Leeftijd: 22 Leeftijd partner: 20
Vader: Arij_van_Eijk
Moeder: Maria_Koster
Vader van partner: Abraham_Oosterling
Moeder van partner: Sara_Smit

Kind(eren):

  1. Arie Van Eijk  1884-????
  2. Jan Van Eijk  1886-????
  3. Teunes Van Eijk  1891-????
  4. Johannes Van Eijk  1894-1971
  5. Sara Maria Van Eijk  1895-????
  6. Willem Van Eijk  1902-1989
  7. Job Van Eijk  1906-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth Oosterling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Elisabeth Oosterling

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth Oosterling

Johanna Elisabeth Oosterling
1862-????

1883
Arie Van Eijk
1884-????
Jan Van Eijk
1886-????
Job Van Eijk
1906-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 oktober 1862 lag rond de 12,4 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
    • 5 mei » Slag bij Puebla, Mexico verslaat de Fransen. Deze overwinning wordt elk jaar gevierd onder de naam Cinco de mayo.
    • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
    • 26 november » Lewis Carroll (Charles Dodgson) stuurt het manuscript van Alice's Adventures in Wonderland naar de tien jaar oude Alice Liddell.
    • 13 december » De Geconfedereerde Staten winnen de Slag bij Fredericksburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
  • De temperatuur op 19 september 1883 lag rond de 13,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oosterling


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I13685.php : benaderd 4 maart 2026), "Johanna Elisabeth Oosterling (1862-????)".