Stamboom Koster / Coster » Liedewij Klootwijk (1860-1931)

Persoonlijke gegevens Liedewij Klootwijk 

  • Zij is geboren in het jaar 1860 in Hendrik Ido Ambacht.
  • Zij is overleden op 12 februari 1931 in Ridderkerk, zij was toen 71 jaar oud.
    Overledene:Liedewij KlootwijkRelatiesoort:OverledeneGeboorteplaats:Hendrik Ido AmbachtLeeftijd:71 jaarVader:Marinus KlootwijkRelatiesoort:VaderMoeder:Dirksje DrogendijkRelatiesoort:MoederRelatie:Bastiaan RijsdijkRelatiesoort:Weduwnaar/weduweGebeurtenis:OverlijdenDatum:donderdag 12 februari 1931Documenttype:BS OverlijdenErfgoedinstelling:Stadsarchief RotterdamStadsarchief RotterdamPlaats instelling:RotterdamCollectiegebied:Zuid-HollandPagina:-28Registratiedatum:1931Akteplaats:Ridderkerk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 juni 2015.

Gezin van Liedewij Klootwijk

Zij is getrouwd met Bastiaan Rijsdijk.

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1884 te Hendrik Ido Ambacht, zij was toen 24 jaar oud.

Bruidegom:Bastiaan RijsdijkGeboorteplaats:RidderkerkLeeftijd:25Vader bruidegom:Willem RijsdijkMoeder bruidegom:Maria van EsBruid:Liedewij KlootwijkGeboorteplaats:Hendrik-Ido-AmbachtLeeftijd:24Vader bruid:Marinus KlootwijkMoeder bruid:Dirkje DroogendijkGebeurtenis:HuwelijkDatum:donderdag 6 maart 1884Gebeurtenisplaats:Hendrik-Ido-AmbachtDocumenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Nationaal ArchiefNationaal ArchiefPlaats instelling:DordrechtCollectiegebied:Zuid-HollandAktenummer:3Registratiedatum:6 maart 1884Akteplaats:Hendrik-Ido-AmbachtAktesoort:Huwelijksakte

Kind(eren):

  1. Willem Rijsdijk  1886-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Liedewij Klootwijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Liedewij Klootwijk

Liedewij Klootwijk
1860-1931

1884

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1884 lag rond de 9,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
  • De temperatuur op 12 februari 1931 lag tussen 1,1 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 2,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klootwijk


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I13248.php : benaderd 4 februari 2026), "Liedewij Klootwijk (1860-1931)".