Stamboom van de Hollandse Koren's en Kooren's » Cornelia Schouten (± 1891-1955)

Persoonlijke gegevens Cornelia Schouten 


Gezin van Cornelia Schouten

Zij is getrouwd met Johannes Koren.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1913 te Utrecht, Nederland.


Kind(eren):

  1. Jacobus Koren  ± 1917-1918


Notities over Cornelia Schouten

Bij overlijden wonende te Utrecht

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Schouten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Schouten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Schouten

Cornelia Schouten
± 1891-1955

1913
Jacobus Koren
± 1917-1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 oktober 1913 lag tussen 8,5 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
  • De temperatuur op 27 juli 1955 lag tussen 13,1 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético El Tanque.
    • 3 april » In Sclessin bij Luik breekt brand uit in Cinema Rio. Hierbij vallen 39 doden waarvan 22 kinderen.
    • 20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
    • 15 mei » Oostenrijk herkrijgt zijn soevereiniteit na de bezetting door nazi-Duitsland (vanaf 1938) en de geallieerden (vanaf 1945).
    • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Ouagadougou en het bisdom Koudougou in Opper-Volta.

Over de familienaam Schouten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schouten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schouten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schouten (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wiet Koren, "Stamboom van de Hollandse Koren's en Kooren's", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koren/I362.php : benaderd 1 maart 2026), "Cornelia Schouten (± 1891-1955)".