Stamboom van de Hollandse Koren's en Kooren's » Jacobus Johannes van Beusekom (1893-1965)

Persoonlijke gegevens Jacobus Johannes van Beusekom 


Gezin van Jacobus Johannes van Beusekom

Hij is getrouwd met Cornelia Elisabeth Johanna Koren.

Zij zijn getrouwd op 30 september 1920 te Utrecht, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Johannes van Beusekom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Johannes van Beusekom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Johannes van Beusekom

Jacobus Johannes van Beusekom
1893-1965

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. genlias
    Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 463
    Inventarisnr: 272
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 1019
    Datum: 30-09-1920
    Bruidegom Jacobus Johannes van Beusekom
    Leeftijd: 27
    Geboorteplaats: Beusichem
    Bruid Cornelia Elisabeth Johanna Koren
    Leeftijd: 23
    Geboorteplaats: Utrecht
    Vader bruidegom Gijsbert Peter van Beusekom
    Moeder bruidegom Maria de Jong
    Vader bruid Gerrit Koren
    Moeder bruid Johanna Maria Grondijs

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 september 1893 lag rond de 10,8 °C. Er was 4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
  • De temperatuur op 30 september 1920 lag tussen 7,8 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
  • De temperatuur op 18 december 1965 lag tussen 11,2 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 26,9 mm neerslag gedurende 19,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Aamir Khan, Indiaas acteur
    • 18 maart » Vanaf ruimtevaartuig Voschod 2 voert kosmonaut Aleksei Leonov de eerste ruimtewandeling uit.
    • 25 maart » In Antwerpen wordt het eerste traject van de premetro in gebruik genomen.
    • 11 augustus » Begin van de rassenrellen in Watts, een wijk van Los Angeles.
    • 27 oktober » De Australische atleet Ron Clarke vestigt het werelduurrecord atletiek in Geelong: in één uur tijd loopt hij 20232 m.
    • 8 december » Bij wet wordt Claus van Amsberg genaturaliseerd tot Nederlander.

Over de familienaam Van Beusekom


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wiet Koren, "Stamboom van de Hollandse Koren's en Kooren's", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koren/I1498.php : benaderd 25 januari 2026), "Jacobus Johannes van Beusekom (1893-1965)".