Stamboom Kootkar » Janna Helena Kootkar (1914-)

Persoonlijke gegevens Janna Helena Kootkar 


Gezin van Janna Helena Kootkar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Helena Kootkar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janna Helena Kootkar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Helena Kootkar

Jan Kootkar
1832-1875

Janna Helena Kootkar
1914-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 mei 1914 lag tussen 9,3 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 23 juni » Mexicaanse Revolutie: Inname van Zacatecas door de rebellen van Pancho Villa.
      • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
      • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
      • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kootkar

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kootkar.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kootkar.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kootkar (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kootkar is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Barend Kootkar, "Stamboom Kootkar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kootkar/I869.php : benaderd 11 januari 2026), "Janna Helena Kootkar (1914-)".