Stamboom Jacobus (Koos) Held » Jan Johannes Prins (1921-2008)

Persoonlijke gegevens Jan Johannes Prins 


Gezin van Jan Johannes Prins

Hij is getrouwd met Gijsje van Beelen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Johannes Prins?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Jan Johannes Prins

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Johannes Prins

Jacob Prins
1865-1943
Jan Prins
1894-1969

Jan Johannes Prins
1921-2008



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 januari 1921 lag tussen 9,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 5,5 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
  • De temperatuur op 18 januari 2008 lag tussen 7,4 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 10,0 mm neerslag gedurende 8,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Voor het eerst wordt 100 Amerikaanse dollar voor een vat olie geboden.
    • 14 mei » Koningin Beatrix brengt een driedaags staatsbezoek aan Estland.
    • 3 juni » De Veiligheidsraad van de VN machtigt landen om in Somalische territoriale wateren op te treden tegen piraten.
    • 29 juni » Allerlaatste belspel op VT4 en VijfTV. Een hoofdstuk in de televisiegeschiedenis wordt afgesloten.
    • 10 oktober » Martti Ahtisaari, voormalig president van Finland en VN-diplomaat, wint de Nobelprijs voor de vrede.
    • 2 november » Lewis Hamilton wordt wereldkampioen Formule 1 met 1 punt verschil op Felipe Massa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Julie Winnefred Bertrand (115), oudst levende vrouw ter wereld
  • 2008 » Allan Melvin (84), Amerikaans acteur
  • 2008 » Freddie Cavalli (52), Nederlands muzikant
  • 2009 » Enrique Dumas (73), Argentijns tangozanger
  • 2009 » João Aguardela (39), Portugees zanger
  • 2009 » Kathleen Byron (86), Engels actrice

Over de familienaam Prins

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Prins.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Prins.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Prins (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Held, "Stamboom Jacobus (Koos) Held", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koos-held/I8262.php : benaderd 3 maart 2026), "Jan Johannes Prins (1921-2008)".