Stamboom Jacobus (Koos) Held » Klaas van Egmond (1870-1943)

Persoonlijke gegevens Klaas van Egmond 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Klaas van Egmond

(1) Hij is getrouwd met Johanna van Delft.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1912 te Rijnsburg, Katwijk, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 41 jaar oud.

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

  • (2) Hij is getrouwd met Johanna van der Meij.

    Zij zijn getrouwd op 1 maart 1906 te Rijnsburg, Katwijk, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 35 jaar oud.

    • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
    • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas van Egmond?
      De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


      Tijdbalk Klaas van Egmond

        Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
      Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas van Egmond

Klaas van Egmond
1870-1943

(1) 1912
(2) 1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Nederland, geboortes Leiden, 1810 - 1913, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
    Klaas van Egmond<br>Geboorte: 17 nov 1870 - Rijnsburg<br>Woonplaats: huis no 148<br>Vader: Gerrit van Egmond<br>  Beroep: Arbeider<br>Moeder: Maartje Oudshoorn<br>Bron:
    Collectie: Archiefnaam: Gemeentebestuur van Rijnsburg, Deel: 1232, Periode: 1863-1872
    Boek: Rijnsburg Geboorteakten 1863 - 1872.
    Instelling: Erfgoed Leiden en omstreken
    Archief: 700
    Register #: 1232
    Document #: 98
    Bronplaats: Rijnsburg
    Brondatum: 1863
    Indexdatum: Tussen 1 jan 1863 en 31 dec 1872
    Bron: Bekijk alle gegevens op Erfgoed Leiden en omstreken
    Afbeeldingen van de originele documenten, waarop aanvullende informatie kan worden gevonden, zijn beschikbaar voor vele van deze geboorterecords. Aanvullende plaatsen zijn Hillegom, Leiderdorp, Noordwijk, Rijnsburg, Sassenheim, Voorhout, Warmond en Zoeterwoude.
  2. van den Hoonaard Web Site, pascalle van den Hoonaard, Klaas 1 van Egmond
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: van den Hoonaard Web Site
    Stamboom: van den Hoonaard Family Tree
  3. Nederland, overlijdens Leiden, 1811 - 1960, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
    Klaas van Egmond<br>Geboorte: Ongeveer 1871 - Rijnsburg<br>Woonplaats: Rijnsburg<br>Beroep: Landarbeider<br>Overlijden: 7 mrt 1943 - Leiden, Netherlands<br>Leeftijd: 72<br>Vader: Gerrit van Egmond<br>Moeder: Maartje Oudshoorn<br>Familielid: Johanna van Delft<br>Bron:
    Collectie: Archiefnaam: Beschrijvingen, Deel: 131, Periode: 1943
    Boek: Overlijden 1943
    Instelling: Erfgoed Leiden en omstreken
    Archief: 1005
    Register #: 131
    Document #: 236
    Bronplaats: Leiden
    Brondatum: 1943
    Indexdatum: 31 jan 1943
    Notities: weduwnaar van: van der Meij, Johanna
    Bron: Bekijk alle gegevens op Erfgoed Leiden en omstreken
    Afbeeldingen van de originele documenten, waarop aanvullende informatie kan worden gevonden, zijn beschikbaar voor vele van deze overlijdensrecords. Aanvullende plaatsen zijn Hillegom, Leiderdorp, Noordwijk, Rijnsburg, Sassenheim, Voorhout, Warmond en Zoeterwoude.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 november 1870 lag rond de 6,9 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 1 maart 1906 lag tussen 0,6 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 7,0 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
  • De temperatuur op 7 maart 1943 lag tussen -1,2 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
    • 18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
    • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
    • 20 juni » De Duitsers voeren bij een razzia in Amsterdam 5500 joden weg naar Westerbork.
    • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
    • 14 september » Ontmoeting tussen Hitler en Mussolini in Rastenburg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Egmond


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Held, "Stamboom Jacobus (Koos) Held", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koos-held/I731.php : benaderd 1 maart 2026), "Klaas van Egmond (1870-1943)".