De temperatuur op 22 juli 1935 lag tussen 8,3 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 14,3 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
Dag van overlijden 26 februari 2004
De temperatuur op 26 februari 2004 lag tussen -1,6 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. Held, "Stamboom Jacobus (Koos) Held", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koos-held/I5704.php : benaderd 26 februari 2026), "Johannes Jacobus Zoetemelk (1935-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.