Stamboom Jacobus (Koos) Held » Cornelus Gijsbertus van Delft (± 1924-1990)

Persoonlijke gegevens Cornelus Gijsbertus van Delft 

Bron 1

Gezin van Cornelus Gijsbertus van Delft

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelus Gijsbertus van Delft?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelus Gijsbertus van Delft

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelus Gijsbertus van Delft

Geertje Noort
1855-1885

Cornelus Gijsbertus van Delft
± 1924-1990


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1990 lag tussen 5,9 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 9,8 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 14 april » Tanks en pantservoertuigen trekken de straten in van Jerevan, hoofdstad van de Sovjet-republiek Armenië, nadat een ongeveer duizendkoppige menigte had geprobeerd het hoofdkwartier van de KGB te bestormen.
    • 21 april » Adrie van der Poel wint de 25ste editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 1 mei » Volgens de wet van 19 januari worden in België opeens 422.000 jongeren tussen de 18 en 21 jaar officieel meerderjarig.
    • 25 mei » Troepen van de Liberiaanse president Samuel Doe melden de herovering van de stad Buchanan.
    • 31 augustus » Javier Pérez de Cuéllar, de secretaris-generaal van de VN, en Tariq Aziz, de Iraakse minister van Buitenlandse Zaken, starten in Amman gesprekken over de Golfoorlog.
    • 6 oktober » Eerste aflevering van F.C. De Kampioenen op TV1. (De Nieuwe Truitjes).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Delft


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Held, "Stamboom Jacobus (Koos) Held", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koos-held/I502833.php : benaderd 21 januari 2026), "Cornelus Gijsbertus van Delft (± 1924-1990)".