Stamboom Jacobus (Koos) Held » Hendrik Bruijs

Persoonlijke gegevens Hendrik Bruijs 

Bron 1

    Gezin van Hendrik Bruijs

    Hij is getrouwd met Willemijntje Groeneveld.

    Zij zijn getrouwd op 18 december 1869 te Veenendaal, Utrecht, Nederland.


    Kind(eren):

    1. Evertje Bruijs  1870-1950 
    2. Marretje Bruijs  ± 1882-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Bruijs?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Bruijs

    Hendrik Bruijs

    1869
    Marretje Bruijs
    ± 1882-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 december 1869 lag rond de 11,3 °C. Er was 13 mm neerslag. De winddruk was 34 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
      • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
      • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
      • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.

    Over de familienaam Bruijs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bruijs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bruijs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bruijs (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Held, "Stamboom Jacobus (Koos) Held", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koos-held/I502227.php : benaderd 19 januari 2026), "Hendrik Bruijs".