Stamboom Jacobus (Koos) Held » Jacoba Hendrika van der Lucht (1922-2004)

Persoonlijke gegevens Jacoba Hendrika van der Lucht 


Gezin van Jacoba Hendrika van der Lucht

Zij is getrouwd met Dirk van Egmond.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Annette van Egmond  1962-1962

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Hendrika van der Lucht?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Hendrika van der Lucht

Jacoba Hendrika van der Lucht
1922-2004

Jacoba Hendrika van der Lucht



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 oktober 1922 lag tussen 6,1 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
    • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
  • De temperatuur op 6 februari 2004 lag tussen 9,7 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Roger Federer lost Andy Roddick na dertien weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals.
    • 31 maart » De Venezolaanse overheid richt Conviasa op als de nieuwe nationale luchtvaartmaatschappij van het Zuid-Amerikaanse land.
    • 6 juni » Paus Johannes Paulus II heeft op de tweede dag van zijn bezoek aan Bern een ontmoeting met voormalige leden van de Zwitserse Garde.
    • 21 juni » Rond 15:30 GMT vertrekt de eerste particuliere ruimtevlucht ooit. Het ruimtevaartuig, de SpaceShipOne wordt door Mike Melvill bestuurd, en stijgt op tot 100km hoogte waarna het terugkeert op aarde. Tot dan toe was ruimtereizen voorbehouden aan diverse overheden.
    • 29 augustus » Vanderlei de Lima krijgt de Pierre de Coubertin-medaille voor het feit dat hij in de slotfase van de Olympische marathon van Athene werd gehinderd door een dolgedraaide voormalig priester uit Ierland.
    • 23 september » Richard Virenque zet een punt achter zijn wielercarrière.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Lucht


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Held, "Stamboom Jacobus (Koos) Held", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koos-held/I3604.php : benaderd 13 januari 2026), "Jacoba Hendrika van der Lucht (1922-2004)".