De temperatuur op 4 maart 1921 lag tussen 1,6 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 8,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
Dag van overlijden 3 november 2006
De temperatuur op 3 november 2006 lag tussen 0,5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (15%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
15 maart » Het regime in Tsjaad claimt een staatsgreep te hebben verijdeld. Militairen zouden om vier uur in de ochtend hebben geprobeerd het regime van president Idriss Deby omver te werpen.
20 april » In België wordt een wetsontwerp om adoptie door mensen van hetzelfde geslacht mogelijk te maken goedgekeurd door de Senaat.
27 mei » Aardbeving Java.
1 augustus » Fidel Castro draagt tijdelijk zijn macht over Cuba over aan broer Raúl.
8 november » In Srebrenica is een massagraf met daarin slachtoffers van het Bloedbad van 1995 ontdekt.
7 december » De UEFA doet een uitspraak over Feyenoord naar aanleiding van Supportersrellen rond AS Nancy-Lorraine - Feyenoord op 30 november 2006.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. Held, "Stamboom Jacobus (Koos) Held", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koos-held/I3105.php : benaderd 14 januari 2026), "Adriana Johanna van der Vijver (1921-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.