De temperatuur op 10 maart 1938 lag tussen 7,9 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
Dag van overlijden 11 augustus 2007
De temperatuur op 11 augustus 2007 lag tussen 10,1 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (74%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » Bulgarije en Roemenië worden lid van de Europese Unie, waardoor deze nu 27 leden telt.
16 april » Bij een schietpartij op de Virginia Polytechnic Institute and State University in Blacksburg, Virginia vinden 33 mensen de dood.
23 april » De 16-jarige scholier Gerd Nan van Wijk overlijdt voor de deur van zijn school in Alkmaar aan de gevolgen van zinloos geweld.
8 juli » De Boeing 787 Dreamliner wordt voor het eerst aan het publiek gepresenteerd.
25 juli » De Franse wielerploeg Cofidis verlaat de Ronde van Frankrijk nadat de Italiaanse wielrenner Cristian Moreni is betrapt op het gebruik van testosteron. Dit slechts een dag nadat de Zwitserse/Kazachse wielerploeg Astana opstapte omdat hun kopman betrapt was op bloeddoping.
10 november » De Belgische piloot Jacques Wilmart is, na een kort verblijf in een Tsjadische gevangenis (in verband met de Ark van Zoë), terug in België.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. Held, "Stamboom Jacobus (Koos) Held", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koos-held/I3009.php : benaderd 14 maart 2026), "Cornelis van Klaveren (1938-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.