Stamboom Konjer » Martje lanting (1930-1999)

Persoonlijke gegevens Martje lanting 


Gezin van Martje lanting

Zij is getrouwd met Derk egge Reiffers.

Zij zijn getrouwd op 7 oktober 1955 te Spijk (gr), zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martje lanting?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martje lanting

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martje lanting

Martje lanting
1930-1999

1955

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1930 lag tussen 8,1 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
  • De temperatuur op 7 oktober 1955 lag tussen 7,2 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (32%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
    • 27 februari » Enrique Hormazábal maakt namens Chili de duizendste goal uit de geschiedenis van de Copa América in de wedstrijd tegen Ecuador (7-1).
    • 17 juli » In het Belgische Ploegsteert ontploft een niet gebruikte mijntunnel door blikseminslag. Er ontstaat een enorme krater.
    • 10 september » Japan treedt toe tot de GATT.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Ouagadougou en het bisdom Koudougou in Opper-Volta.
    • 5 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Oriente Petrolero.
  • De temperatuur op 3 oktober 1999 lag tussen 8,5 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 15,7 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 12 april » Een wagon van de Wuppertaler Schwebebahn stort neer in de rivier de Wupper, voor het Robert-Daum-Platz.
    • 7 mei » Amerikaanse bommen treffen de Chinese ambassade in Belgrado.
    • 26 september » Het Nederlands Davis Cup-team wint in Guayaquil met 3-2 van Ecuador en handhaaft zich in de Wereldgroep.
    • 1 oktober » Wales opent in de eigen hoofdstad Cardiff het vierde officiële wereldkampioenschap rugby met een 23-18 overwinning op Argentinië.
    • 4 oktober » Het debuutalbum Showbiz van de Britse rockband Muse komt uit.
    • 3 december » De ministeriële conferentie van de Wereldhandelsorganisatie in Seattle eindigt in een mislukking.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lanting

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lanting.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lanting.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lanting (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Konjer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Konjer, "Stamboom Konjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-konjer/I4646.php : benaderd 16 februari 2026), "Martje lanting (1930-1999)".