Stamboom Konjer » Christiaan Dijkema (1908-1998)

Persoonlijke gegevens Christiaan Dijkema 


Gezin van Christiaan Dijkema

Hij is getrouwd met Geertje Dallinga.

Zij zijn getrouwd op 15 juni 1935 te Slochteren (gr), hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Dijkema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan Dijkema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Dijkema

Eltje Dijkema
1826-1890
Wigbolt Kiel
1843-1935
Johanna Kiel
1866-1918

Christiaan Dijkema
1908-1998

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1908 lag tussen 1,1 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
      • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
      • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
    • De temperatuur op 15 juni 1935 lag tussen 10,3 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
      • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
      • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
      • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • De temperatuur op 28 november 1998 lag tussen 1,5 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Schaatsster Marianne Timmer verbetert bij de Olympische Spelen in Nagano haar eigen en één dag oude Nederlands record op de 500 meter (39,12 seconden) en noteert op klapschaatsen een tijd van 39,03.
      • 25 maart » In Arnhem wordt stadion GelreDome officieel geopend.
      • 24 april » Publieke executie in Rwanda van 22 gevangenen die zijn veroordeeld vanwege genocide.
      • 25 april » Zwitser Rolf Järmann wint de 33ste editie van de Amstel Gold Race.
      • 14 augustus » Tijdens de jaarlijkse overstroming van de Jangtsekiang verwoest een vloedgolf in de Chinese provincie Anhui miljoenen huizen.
      • 2 september » De Swissair vlucht 111 van New York naar Genève stort neer nabij Peggy's Cove in Nova Scotia. Alle 229 inzittenden komen om.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dijkema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkema (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Konjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Konjer, "Stamboom Konjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-konjer/I376.php : benaderd 11 oktober 2026), "Christiaan Dijkema (1908-1998)".