Stamboom Koldenhof » Geurt Drost

Persoonlijke gegevens Geurt Drost 


    Gezin van Geurt Drost

    Hij heeft/had een relatie met Janna Mulder.

    De relatie startte op 24 maart 1888 te Apeldoorn.


    Kind(eren):

    1. Lambert Drost  1888-1988
    2. Betje Drost  1891-????
    3. Johanna Drost  1896-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geurt Drost?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Geurt Drost

    Geurt Drost
    ????-

    1888

    Janna Mulder
    1868-1948

    Lambert Drost
    1888-1988
    Betje Drost
    1891-????
    Johanna Drost
    1896-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 maart 1888 lag rond de 3,1 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.

    Over de familienaam Drost

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Drost.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Drost.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Drost (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koldenhof is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Snel, "Stamboom Koldenhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koldenhof/I823.php : benaderd 12 maart 2026), "Geurt Drost".