Stamboom Koens » Michiel Dijkstra

Persoonlijke gegevens Michiel Dijkstra 


    Gezin van Michiel Dijkstra

    Hij is getrouwd met Trijntje Koens.

    Zij zijn getrouwd op 19 mei 1887 te Menaldum, Nederland.


    Kind(eren):

    1. Elisabeth Dijkstra  1894-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Michiel Dijkstra?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Michiel Dijkstra

    Michiel Dijkstra
    ????-

    1887

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 mei 1887 lag rond de 10,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
      • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.

    Over de familienaam Dijkstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkstra (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Andries Koens, "Stamboom Koens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koens/I455.php : benaderd 26 januari 2026), "Michiel Dijkstra".