Stamboom Koens » Reina Koens (1907-1989)

Persoonlijke gegevens Reina Koens 

  • Zij is geboren op 27 juni 1907 in Emmen, Nederland.
  • Zij is overleden op 25 december 1989 in Mona Vale, Australië, zij was toen 82 jaar oud.
  • Zij is begraven in Wallgrove Lawn Cemetary.
  • Een kind van Jakob Koens en Korneliske Homan
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 april 2014.

Gezin van Reina Koens

Zij is getrouwd met Hendrik Schokker.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reina Koens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reina Koens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reina Koens


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Reina Koens



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juni 1907 lag tussen 11,8 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 25 december 1989 lag tussen 7,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » De politie in Paraguay arresteert een aantal hoge functionarissen die te boek staan als aanhangers van de net afgezette president Alfredo Stroessner.
      • 10 mei » Benoeming van Tadeusz Kondrusiewicz tot rooms-katholiek apostolisch administrator van Minsk in Wit-Rusland.
      • 21 juni » De Sovjet-Unie en Iran sluiten een hele reeks economische en wetenschappelijke samenwerkingsakkoorden; grootscheepse wapenleveranties van Moskou aan Teheran zijn ook mogelijk.
      • 17 augustus » De tuchtcommissie van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie schorst sprinter Achmed de Kom voor achttien maanden, waarvan tien voorwaardelijk, omdat hij tijdens de nationale titelstrijd in Hengelo een vrouwelijk jurylid heeft geslagen.
      • 14 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Envigado Fútbol Club.
      • 6 december » In Montreal, Canada schiet een man 14 vrouwen dood op een hogeschool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Andries Koens, "Stamboom Koens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koens/I2006.php : benaderd 24 februari 2026), "Reina Koens (1907-1989)".