Stamboom Koenen » Petronella van de Ouweland (1828-????)

Persoonlijke gegevens Petronella van de Ouweland 

  • De naam is van het type 'naam gegeven bij of rond de geboorte'
  • Zij is geboren in het jaar 1828 in Chaam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 februari 2017.

Gezin van Petronella van de Ouweland

Zij is getrouwd met Adriaan Koenen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Coenelis Koenen  1856-1856
  2. Maria Koenen  1857-????
  3. Cornelia Koenen  1860-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella van de Ouweland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella van de Ouweland

Petronella van de Ouweland
1828-????


Maria Koenen
1857-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Ouweland


De publicatie Stamboom Koenen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Koenen, "Stamboom Koenen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koenen/I290.php : benaderd 9 januari 2026), "Petronella van de Ouweland (1828-????)".